Başkan Köken Proje Sunumları İçin Ofisimizde

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kent Meydanı ve Kandıra Belediyesi Hizmet Binası projelerimizin sunumu için Ankara Ofisimizdeydi.

İlgili haberden:

“Kandıra’nın gelişmesinde ve yenilenmesinde büyük atılımlar gösteren Başkan Köken, Kandıra’nın görünümüne ayrı bir güzellik katacak olan projelerinin en kısa sürede tamamlanması için çalışmalarını hızlandırıyor. Kent Meydanı ve Belediye Hizmet Binası projeleri için Ankara’ya giden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, proje sunumunu izleyerek çalışmaların son durumunu değerlendirdi.

Kandıra Kazım Dinç Devlet Hastanesinin eski yerinde Kandıramıza yakışır bir ilçe belediye binası hem de ilçe Kaymakamlığımıza yakışır bir kaymakamlık binası yapımı için çalışmalara başladık. Uzun yıllardır Kandıra’nın merkezinde olan eski hastane binasını yeni bir proje ve bina ile değiştirmek bizlere nasip oldu diyen Başkan Ünal Köken,  projenin büyük önem taşıdığını ve ilçede köklü değişimlerin süreceğini vurguladı.”

http://www.kandira.bel.tr/kandira-belediye-baskani-unal-koken-kent-meydani-ve-kandira-belediye-hizmet-binasi-projesinin-proje-sunumu-icin-ankarada/
https://www.kandira.bel.tr/kandiraya-modern-ve-yeni-belediye-hizmet-binasi/
http://www.kandiraburada.com/haber/3342/kandira-kent-meydani-projesine-hiz-verildi.html
https://www.cagdaskocaeli.com.tr/kandira-ya-kent-meydani-h79613.html

UMM Uludağ Mimarlık Müşavirlik, Tüm Hakları Saklıdır. © 1987-2024